Do obce Lamerdingen, v nemeckom Bavorsku, hľadáme opatrovateľku k 90 ročnej pani (160 cm a 50 kg) –pacientka trpí demenciou, má osteoporózou a lieči sa na vysoký krvný tlak. Pacientka je apatická, má problém s orientáciou, čiastočne inkontinentná. Pohybuje sa pomocou  invalidného vozíka, veľa času trávi aj v posteli. Potrebuje pomoc pri transporte.

Pacientka býva v rodinnom dome bez domácich zvierat spolu so svojím manželom. Pán potrebuje pomoc iba pri maličkostiach a je mu potrebné nachystať lieky. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s internetom. K dispozícií je aj auto, nakoľko je možnosť nakupovania približne 7 km od domu.

Nočné vstávanie nie je potrebné .

Stupeň ošetrenia : pacientka je zaradená do 3. stupňa a pacient stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby:  domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku, jej úlohou je  pomoc pri hygiene, pohybe, prezliekaní.  Potrebná je taktiež starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie, návšteva lekára).

Dĺžka turnusu:  1 mesiac (30 dní) nástup: 16.12.2018

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1330 € (1 mesiac)  vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva plus BONUS za SVIATOČNÉ DNI vo výške 212 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :

Hlavná koordinátorka : 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu

Odd. náboru:  0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu[