Do obce Murg, pri švajčiarských hraniciach, hľadáme opatrovateľku k 90-ročnej pani (147 cm, 50 kg), ktorá býva v byte spolu so samostatnou dcérou. V domácnosti sa nenachádzajú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má samostatnú izbu s internetom.

Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 3. stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby:  domácnosť nenavštevuje žiadna ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: pacientka nosí načúvací strojček, má vysoký krvný tlak a neprenosné kožné ochorenie prejavujúce sa svrbením, inak nemá žiadne závažné ochorenia. Nočné vstávanie je potrebné iba príležitostne.

Pohyblivosť: pacientka je mobilná a pohybuje sa s pomocou palice a rolátora. Je potrebné byť jej nápomocný aj tak predchádzať možným úrazom.

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacientku, čo predstavuje najmä pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní. Opatrovateľka má starosti taktiež domáce práce ako upratovanie, varenie, pranie, žehlenie a nakupovanie. Pacientka je priateľská, má rada rodinné príbehy, čítanie, možné sú taktiež prechádzky alebo spoločná zábava.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac alebo 6 týždňov, nástup: 10.12.2018

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1265 € (4 týždne)  vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva plus BONUS za SVIATOČNÉ DNI vo výške 150 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1816 € (6 týždňov) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva plus BONUS za SVIATOČNÉ DNI vo výške 150 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.  

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu

Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu