Do obce Pleiskirchen v Bavorsku, neďaleko rakúskych hraníc, hľadáme opatrovateľku k 68-ročnej pani (158 cm, 65 kg), ktorá býva v rodinnom dome spolu so svojím manželom. Pán je samostatný a nevyžaduje si starostlivosť. V domácnosti sa nenachádzajú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet.  Opatrovateľka môže ale nemusí ostať aj počas Vianoc.

Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 2. stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby:  domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: pacientka má stareckú demenciu, rakovinu pľúc a je inkontinentná. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne.

Pohyblivosť: pacientka pri pohybe využíva rolátor. V domácnosti má k dispozícií polohovaciu posteľ.

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacientku, čo predstavuje pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, výmena hygienických pomôcok. Na starosti má taktiež domáce práce ako upratovanie, varenie, nakupovanie. Pacientka rada číta, ocení spoločnosť, rozhovory, prípadne prechádzky po okolí.

Dĺžka turnusu: dohodou, nástup: čím skôr

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1300 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. V prípade, že opatrovateľka ostane počas Vianoc, dostáva plus bonus 165 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.  

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu

Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu