Do dediny Schweitenkirchen, severme od Mníchova, hľadáme opatrovateľku k 76-ročnej pani (165 cm, 55 kg) a jej 81 – ročnému manželovi (170 cm, 85 kg) ktorí bývajú v rodinnom dome. Na poschodí domu býva syn s priateľkou. V domácnosti majú jedného psíka (Terrier). Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet.

Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 3. a jej manžel do 2. stupňa ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby:  domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: Obaja pacienti sú duševne v poriadku. Pacientka má parkinsonovu chorobu a je čiastočne inkontinentná. Pán slabšie počuje a má cukrovku. Nočné vstávanie je potrebné 1 krát, kvôli návšteve toalety.

Pohyblivosť: obaja sa pohybujú s pomocou a pri pohybe využíva rolátor. Pacientka potrebuje pomoc pri vstávaní. V domácnosti má k dispozícií polohovaciu posteľ.

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacientov, čo predstavuje pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, pohybe, návšteve toalety, vstávaní. Na starosti má taktiež domáce práce ako upratovanie, varenie. Nakupovať chodí syn manželov. V domácnosti je k dispozícií aj auto, ktoré môže opatrovateľka využívať. Pacienti ocenia spoločnosť, rozhovory, prípadne prechádzky po okolí.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac, nástup: čím skôr alebo v polovici januára

Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1300 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. V prípade, že bude opatrovateľka na pozícií počas Vianoc, dostáva plus bonus 206 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.  

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu

Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu