Paunzhausen je obec v okrese Freising v Bavorsku v Nemecku.

Paunzhausen - hľadáme opatrovateľku k pani vo veku 69 rokov

Všeobecné

Nástupihneď/dohodou
Dĺžka turnusu1 mesiac 6 týždňov alebo 2 mesiace
Plat
12,41 €/hod. (≈ 1 mesiac: 1500€ + *100€ 6 týždňov: 2100€ + *150€ 2 mesiace: 3000€ + *200 €)
Bonus*extra cestovné €

Požiadavky na opatrovateľku

Pohlaviežena
Vek30-65
Znalosť nemčinymierne pokročilá, pokročilá
Vodičský preukazNie
FajčenieÁno
Ďalšie požiadavky

Fajčenie povolené mimo domu.

Pohlaviežena
Vek69
Výška a váha165 cm | 80 kg
Stupeň ošetrenia

Pacientka je zaradená do 5. stupňa ošetrovania.

Domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Pani býva v dome, v oddelenej časti býva jej sestra, ktorá je nápomocná pri transfere.

Domáce zvieratá

Žiadne.

Nočné vstávanie

Nie je potrebné, respektívne príležitostne.

Pani je ležiaca. K dispozícii je invalidný vozík (pri presunoch je nápomocná sestra), zdvíhací výťah a ošetrovateľská posteľ.

Ďalšie informácie

Opatrovateľka má k dispozícii menšiu bytovú jednotku so separátnou kuchynkou a kúpeľňou.

Neter navštevuje pacientku 1x týždenne, zabezpečuje nákupy.

Náplň práce

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní a pohybe.

Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie).